20 de Piese de SC APC Fibre Proteja Cutie rezistent la apa Clasa IP 65 Culoare Alb/Negru FTTH Fibre Accesorii Fibra Picătură de Protecție a Cablului

Recenzii (1)   |   Scrie o recenzie

Nou

In stoc


lei 119.75

131.60lei

SC APC Fibre Proteja Cutie rezistent la apa Clasa IP 65 Culoare Alb/Negru FTTH Fibre Accesorii Fibra de Picatura Cablu de Protecție caietul de sarcini al Produsului cablu de conectare cutie de protecție pentru 1 în 1, pentru 2,0 mm cablu de Fibra, 3.0 mm cablu de Fibra Material: nou ABS ignifug, de asigurare a calității, ignifug de performanță în conformitate cu standardele industriei de comunicații

Etichete: fibra sc, comutator fibra industriale, comutatorul de fibre, ftth picătură cabl, fibra optica switch, ftth comutator ftth, ftth instrument, conector apc, ftth cutie de chei, mikrotik routerboard

Numărul De Model T01-04
Tip De Fibre Modul Single
Origine NC(de Origine)
Element De Lungime 1m
Dimensiune 10*10*10
Compatibil comutator deschidere
Tip Conector SC/APC
Nume De Brand COMPTYCO
Certificare NICI unul

Scrie o recenzie

20 de Piese de SC APC Fibre Proteja Cutie rezistent la apa Clasa IP 65 Culoare Alb/Negru FTTH Fibre Accesorii Fibra Picătură de Protecție a Cablului

20 de Piese de SC APC Fibre Proteja Cutie rezistent la apa Clasa IP 65 Culoare Alb/Negru FTTH Fibre Accesorii Fibra Picătură de Protecție a Cablului

Produse similare:

Carcasa este fabricata din plastic O scurtă introducere: red light pen-ul este, de asemenea, numit lumina stilou, pix tip roșu sursă de lumină, lumină vizibilă creionul, fibre vina detector, fibre fault locator, etc. Cele mai multe dintre ele sunt folosite pentru a detecta fibra de puncte de întrerupere, FC, SC, ST interfețele comune, dacă aveți nevoie pentru a testa LC interfață
47.45lei
100% Original, 1 Pereche Electrozi pentru Jilong Fusion Splicer KL-260C KL-260T KL-280 CM-280 F KL-280G KL-280H KL-300 KL-300T KL-300F
82.59lei
ASF-IA 10Gtek este ASF-IA este o 1000Base-T Cupru RJ45 SFP Transceiver, proiectat pe Marvell 88E1111 PHY chip respectă IEEE 802.3 ab și SFP MSA, de sprijin de până la 100 de metri peste PISICĂ.5e.Caracteristici: 1000Base-T Rata de date: 1.25 Gb/s La 100 de metri de transmisie peste PISICĂ.5e Interfata: RJ-45 Hot-Pluggable SFP amprenta RoHS Compatibil
619.35lei
Japonia RUBICON Marke RCZ-527 Nume: Electrotehnică utilizarea de foarfece Brand: RUBICON (Robin Hood) Origine: Japonia a FĂCUT ÎN JAPONIA Model: RCZ-527 întreaga lungime: 140mm 5.5 Pret: 27 de yuani / capacitate de Tăiere: sârmă de cupru, sârmă mic, mic de aluminiu, fibra aramid filamente, fibre coadă.Acesta poate fi folosit pentru filiale, aranjamente florale, grădinărit tăiere
41.29lei
vă rugăm să rețineți: 1.Implicit cu 1310nm O parte de Fibre module .1550nm Partea B pot fi furnizate ca cerere. 2.Implicit Cu UE Standard adaptor de Alimentare,marea BRITANIE,SUA,AU standarde pot fi prevedea ca cererea. Switch Fast Ethernet 10/100Base-Tx la 100Base-FX Fiber Switch Fast Ethernet Switch este un Ethernet Comutatorul de Fibre, care este special conceput pentru monitorizarea
56.70lei
Drop Cablu Patch Cord SC/APC-SC/APC SC-SC APC SM G657a 1 core GoodFtth 1-15m
70.20lei
10 Buc SC UPC la SC UPC Simplex 2.0 mm, 3.0 mm PVC Single-Mode Fibre Patch Cablu jumper fibre patch cord fibra optica FTTH Caracteristici: ---inserție Scăzut și pierderi de reflecție înapoi ---Bun convertibilitatea ---Buna durabilitate ---stabilitate la temperaturi Ridicate ---Standard: Telcordia GR-326-CORE Aplicații: CATV; dispozitiv Activ de reziliere; rețele de Telecomunicații;
51.62lei
Specificatii Produs: Adaptor de fibra Optica este cunoscut ca fibra optica parte, utilizat pe scară largă în optică de distribuție fram(ODF),fibre Optice, echipamente de comunicare și isntrument,etc. Performanțe superioare ,Stabil și de încredere. ​ Aplicație: Rețea De Telecomunicații Fibra Optica Echipamente CATV Netowrk Parametru
257.59lei
Geanta de transport pentru toate tipurile de fibre satâre Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați la Skype: optoelecs
41.29lei